Naše služby Nabídka spolupráce Standarty vybavení Již provozujeme Kontakt

Jistě chápete, že pronajímaný byt musí splňovat určité standardy, které dnešní moderní doba vyžaduje. Je potřeba si uvědomit, že čím lépe máte byt vybavený, tím větší výnos můžete očekávat.

Naše agentura se specializuje na pronájem jednotlivcům, párům, nebo mladým rodinám s malými dětmi. Proto je nutno byt vybavit tak, aby se tam klient cítil příjemně a našel tam vše co bude pro svou dovolenou, nebo obchodní cestu potřebovat.

Ideálně vybavený byt je vybaven takto:

Ložnice - dvoulůžko (peřiny + polštáře + ložní prádlo)

Koupelna – je jedno zda s vanou, nebo sprchovým koutem (ručníky dle počtu osob), fén, tekutá mýdla

Toaleta – toaletní papír, štětka na toaletu

Obývací místnost – ideálně rozkládací pohovka, která v případě potřeby může sloužit jako přistýlka, konferenční stolek, TV s plochou obrazovkou a satelitním příjmem, DVD přehrávač

Jídelní kout – je nutné, aby v bytě bylo místo, kde se klient může najíst – stůl + židle

Šatní skříň – klient si musí někam odkládat své věci. Skříň by měla být prostorná (počítejte s tím, že klient může přijet třeba na více dní). Ideální místo pro šatní skříň je obývací část bytu – je přístupná všem osobám v bytě.

Kuchyně – kompletně vybavená včetně kuchyňského náčiní pro přípravu jídla. Z našich zkušeností víme, že klienti v bytech vaří opravdu minimálně, ale při objednávkách ubytování vyžadují kompletně vybavené kuchyně včetně mikrovlnné trouby a lednice s mrazákem.

Cenu samozřejmě zvýší vyšší standard bytu – klimatizace, myčka a další…

U všech našich klientů je požadavek na internet, což v dnešní době patří do standardního vybavení, proto jej požadujeme u každého bytu. Ideální je Wifi připojení.

Byt by měl být čistý a útulný, aby se tam klient cítil co možná nejlépe. Z našich zkušeností víme, že když je klient spokojený, rád se vrací a doporučuje byt i svým známým a přátelům, což je nejlepší reference, kterou můžete získat


Copyright 2011-2012 © ipragueapartments.cz. Všechna práva vyhrazena.  | Podmínky užívání | Ke stažení | Napište nám | CZ | EN |